Michelin EASYCLIP™ MCR281 28CM 1 дана әмбебап банан түріндегі артқы тазалағыш

Kod: MCR281

Brand: Michelin

3,281.49 KZT
Бұл өнім қоймада бар.

·         Michelin EASYCLIP™ MCR281 28CM 1 Adet Universal Muz Tipi Arka Silecek

·         Muz tipi arka silecekler, üzerindeki ekstra mukavemet sağlayıcı geniş çelik tel ve aerodinamik gövde yapısı ile camın her noktasına temas etmesini sağlayarak mükemmel silme performansı sağlar.

·         Doğru ölçüdeki Michelin Arka Cam sileceğini almak için görselde belirtilen QR KODU AKILLI telefonunuzun kamerası ile okutarak açılan uygulama ekranında ARACINIZIN MARKA, MODEL VE ÜRETİM YILINI seçerek ARACINIZIN ARKA CAMINA uyumlu silecek model ve ölçüsünü DOĞRU ŞEKİLDE tespit edebilirsiniz.

·         3 farklı Universal bağlantı adaptörleri sayesinde, birçok araca uyumludur.

·         Neredeyse tüm araç modelleri ile uyumlu üniversal aparatlar sayesinde zorlanmadan montaj yapmanızı sağlar.

·         Tek noktadan cam yüzeyine tam ve güçlü şekilde temas ederek mükemmel silme performansı sağlar. İzlerin giderilmesine yardımcı olur ve silecek lastiğinin ömrü boyunca aynı baskı ve teması sağlar.

·         Çelik gövdenin üzerine monte edilmiş sağlam ve UV ışınlarına karşı dayanıklı kauçuk polimer gövde, Özel muz tipi silecek yapısı sayesinde cam yüzeyine tam ve güçlü şekilde temas ederek mükemmel silme performansı sağlayarak görüş alanınızın temiz kalmasını sağlar.

·         Aerodinamik tasarım sayesinde sağlam gövde yapısıyla rüzgârın kaldırma gücünden etkilenmeyen şekli sayesinde hava direncini azaltır ve daha sessiz bir silme sağlar.

·         Telli ve hibrit sileceklerin dayanıklılığı temel alınarak her ikisinden de daha üstün Muz tipi silecek teknolojisi geliştirilmiştir.

·         Aero-Vented™ özel tasarım paslanmaz çelik profil ile sağlam ve dayanıklı gövde, tüm hava koşullarında sorunsuz performans sağlar,

·         Aerodinamik bakımdan optimize edilmiş özel çelik gövde profili ve kauçuk sırt sayesinde camın her noktasına eşit bir basınç dağılımı sunar ve mükemmel silme performansı sağlar.

·         Muz tipi silecekler telli veya Hibrit sileceklere oranla çok daha sağlam, esnek ve dayanıklıdır. Özel tasarımı sayesinde aracınıza orijinal ve şık bir görüntü kazandırır.

·         Muz silecek lastikleri sonsuz sayıda basınç noktasına sahiptir. Buda silecek lastiğinin tamamının tüm cam yüzeyine temas etmesini sağlar.

·         Tamamen kapalı, şık ve siyah mat gövde sayesinde orijinal silecek görünümü sağlar.

·         Universal dahili adaptörler sayesinde kolay ve hızlıca takılırlar, kolay ve hızlı silecek değiştirme imkânı sağlar.

·         Çelik gövdenin üzerine monte edilmiş sağlam ve dayanıklı Kauçuk gövde sayesinde silecek lastiğini UV ışınlarından ve diğer olumsuz hava koşullarından korur, Kire ve toza karşı son derece dayanıklıdır.

·         Dura-Glide™ özel formülle kaplanmış tamamen doğal %100 kauçuk silecek lastiği sayesinde sessiz ve uzun ömürlü silme performansı sağlar,

·         Özel Dura-Glide Kauçuk teknolojisi sayesinde silecekler çalışma esnasında daha yumuşak, sessiz, atlama yapmadan, iz ve nem kalıntısı bırakmadan çalışır,

·         QuadTech 4 katmanlı silikon kaplama sayesinde sessiz silme, dayanıklılık, aşınma direnci ve su geçirmezlik sağlayarak rakiplerine oranla 2 kat daha fazla kullanım ömrü sağlar.

·         Kusursuz temizlik sayesinde mükemmel netlikte görüntü sağlar,

·         Yüksek hızda ve şiddetli rüzgâr gibi tüm hava koşullarında kusursuz silme sağlayan özel tasarım sayesinde net görünüm sağlar,

·         Tüm hava şartlarına uygun olarak tasarlanmış kauçuk yapısı ile optimum silme performansı ve güneş ışınlarına karşı dayanıklılık sağlar,

·         Esnek yapısı sayesinde ölçüye uygun silecekler cama tamamen oturur ve kusursuz temizlik sağlar,

·         Kusursuz silme performansı için entegre tek parça silecek lastiği,

·         Yüksek hızlarda ve rüzgârlı havalarda silecek çerçevesi sorunsuz performans sağlar ve rüzgâr sesini minimuma indirir,

·         Rüzgârın kaldırma gücünden etkilenmeyen şekli sayesinde hava direncinin azalmasını ve daha iyi bir aerodinamik performans sergilenmesini sağlar.

·         Ekstra uzun kullanım ömrü için özel kauçuk polimer gövde,

·         Aerodinamik tasarımı sayesinde basıncı eşit dağıtarak her noktada mükemmel silme olanağı sağlar, bu sayede %30’a kadar daha uzun kullanım ömrü sağlar,

·         Dayanıklılığı 750.000 defa test edilmiştir,

·         Karlı ve çok soğuk havalarda, çok sıcak havalarda sileceklerinizi camdan ayırmak, sileceğinizin ömrünü uzatır.

·         Standart Ekipman: 1 adet 28CM Universal Muz Tipi Arka Silecek, 3 Adet Bağlantı Aparatı.

·         Not: Doğru ölçüdeki Michelin Arka Cam sileceğini almak için görselde belirtilen QR KODU AKILLI telefonunuzun kamerası ile okutarak açılan uygulama ekranında ARACINIZIN MARKA, MODEL VE ÜRETİM YILINI seçerek ARACINIZIN ARKA CAMINA uyumlu silecek model ve ölçüsünü DOĞRU ŞEKİLDE tespit edebilirsiniz.

·         Michelin Kauçuk Üretim Tecrübesi ile Fransa’da üretilmiştir.

·         AMBALAJI AÇILMIŞ ÜRÜNLERİN İADESİ KABUL EDİLMEMEKTEDİR.

 

 

Өнімнің бағасы : 3,281.49 KZT

Негізгі ереже бойынша, сіз сатып алған өнімді жеткізген күннен бастап 14 жұмыс күні ішінде біздің компания берген шот-фактурамен және қайтару себебін қамтитын жазба қосымшасымен қайтара аласыз.

* ҚАЙТАРУ СЕБЕПТЕРІН ХАБАРЛАЙТЫН ЕСКЕРТПЕ ЖӘНЕ шот-фактурамен бірге ӨТІНІЗ. * Егер сіз қайтарғыңыз келетін өнімнің шот-фактурасы корпоративтік болса, оны қайтару кезінде мекеме берген қайтару шотымен бірге жіберуіңіз керек. Қайтару шот-фактурасы жүк үлесін қоспай (өнім бірлігінің бағасы + ҚҚС түрінде) жазылуы керек. Шот-фактуралары корпорациялардың атынан шығарылған тапсырыстарды қайтару, ҚАЙТАРУ шот-фактурасы берілмейінше аяқталмайды.

№ 385 САЛЫҚ РӘСІМІ ЖӨНІНДЕГІ ЖАЛПЫ КОММЮНИКЕ СӘЙКЕС ЖАҢА ҚОЛДАНБА!

< p>Егер сіз салық төлеуші ​​болмасаңыз, сіз сатып алған өнімді қайтару кезінде сізде бар біздің компанияға хабарласамыз.Шот-фактураның тиісті қайтару бөліміндегі ақпаратты толтырғаннан кейін оған қол қойып, оны қайта жіберуіңіз керек. біз өніммен бірге. Әйтпесе, қайтару аяқталмайды. Жалпы қайтару шарттары төмендегідей;

* Қайтару бастапқы қораппен немесе қаптамамен бірге жасалуы керек. * Қайта сату мүмкіндігін жоғалтқан және басқа тұтынушы сатып ала алмайтын өнімдерді қайтару қабылданбайды. * Сіз қайтарғыңыз келетін өніммен бірге шот-фактураның түпнұсқасы (барлық көшірмелеріңіз) мен қайтару себебін қамтитын петиция жіберуіңіз керек. * Сіз қайтарғыңыз келетін өнімнің/өнімдердің жеткізу ақысын біздің компания төлейді.

Пікірлер / сұрақтар қалдыру үшін Сіз тіркелуіңіз керек

орташа рейтинг »

...

yukarı

Менің себетім

X
Біздің WhatsApp қолдау тобы сұрақтарыңызға жауап береді.
Сәлем сізге қалай көмектесе аламыз?
WhatsApp қолдау желісі