Worx Wx845.9 20Volt 216Mm кәсіби сырғымалы кескіш (батарея кірмейді)

Kod: 51814

Brand: Worx

331,309.09 KZT
Өнім уақытша қол жетімді емес

        · WORX WX845.9 20Volt 216MM Profesyonel Kızaklı Gönye Kesme (Akü Dahil Değildir)
· 20Volt Li-ion akü ve motor teknolojisi ile tüm rakiplerinden daha güçlü ve yüksek performans.
· Sunta, MDF, OSB, Parke, Kereste, Alüminyum profil, PVC gibi çeşitli malzemelerin kontrollü, açılı ve geniş kesimi için güçlü motoru ile üstün performans sağlar.
· Worx POWER SHARE Li-ion akü teknolojisi sayesinde 20Volt Worx akünüzle tüm 20Volt Worx şarjlı ürünlerini çalıştırabilirsiniz. 20Volt Worx akünüzle yüzlerce Worx şarjlı ürününü çalıştırabilirsiniz.
· Worx POWER SHARE Li-ion akü teknolojisi sayesinde 20Volt WORX akünüzü tüm 20V/40V/80V Worx akülü makineleriniz ile kullanabilirsiniz. Ayrıca 40V/80V ürünlerinizle birlikte gelen akülerinizi tüm 20V Worx akülü makinalarınız ile kullanabilirsiniz.
· 80mm ayarlanabilir derinliğe kadar kalın malzemelerde bile üstün performans sağlar.
· 220mm kadar ayarlanabilir radyal kızaklar sayesinde geniş kesme kapasitesi sağlar.
· 3200dev/dk. dönüş hareketi ile mükemmel kesim kalitesi sağlar.
· 216mm bıçak çapı ve 40 Adet CARBİDE Elmas dişlerden oluşan testeresi ile hassas çapaksız kesim kalitesi sağlar.
· Xtrahand Patentli çift yönlü ahşap sıkıştırma aparatı ile kesilen her iki parçayı yerinde sabit tutarak parçanın yukarı sıçramasını ve testereye çarpmasını engelleyerek kullanıcı güvenliği sağlar.
· 45˚ açılı sağa ve sola ayarlanabilen özel alüminyum taban sayesinde MDF, Sunta, Parke, Kereste gibi düz, geniş ve hassas kesim gerektiren uygulamalarda lazer hizalama özelliği ile kılavuz olmadan düz kesim yapmanızı sağlar.
· 0-15-22,5-30-33,9-45˚sola yatırılabilen motor bölümü ile 45˚ / 45˚, 45˚/90˚ veya 45˚/0˚ yüksek hassasiyette kesim yapmanızı sağlar.
· LASERGUIDE Teknolojisi ile 216mm bıçak çapı ile 80mm kalınlığa kadar en zorlu uygulamalarda bile hassas ve doğru kesim yapmanızı sağlayan Lazer çizgi ışık ile doğru ve düz kesimler yapmanızı sağlar.
· Entegre lazer ışık sayesinde toz ve talaş olsa bile görüş açınızı ve kesim hattını işaretleyerek kolay kesim yapmanızı sağlar.
· Worx dahili WX8201 testere üzerinde özel kesim 4 adet hava soğutma kanalları sayesinde kalın ve sert ahşap yüzeylerde mükemmel kesim kalitesi sunar.  
· Yumuşak başlangıçlı motor kalkış özelliği ile uzun dişli ve alet ömrü sunar.
· Ayarlanabilir derinlik mili ile kanal açma uygulamalarında kesme derinliğinin ayarlanmasını sağlar.
· Motor fireni sayesinde tetikten parmak çekildiği anda hızlı bir şekilde durur kullanıcı ve makine güvenliği sağlar.
· Çelik kesim, spiral açılı dişliler sayesinde yüksek dayanıklılık seviyesi ve düşük vibrasyon sunarak kullanıcı verimliliğini arttırır. Uzun alet ömrü sunar.
· Metal dişli kutusu uzun kullanım ömrü ve dayanıklılık sağlar
· Basık ve modüler dişli kutusu dişli dayanıklılığını arttırır, titreşimi en aza indirerek kullanıcı konforunu artırır.
· Yüksek kaliteli motor ve dayanıklı kömür, üstün performans ve uzun makine ömrü sağlar.
· Gövde yanında yer alan kilitli tetik sayesinde baş parmağınız ile kolayca açma/kapatma işlemi.
· Kullanıcı güvenliği için akıllı tetik tasarımı sayesinde tetik açık unutulmuş olsa bile akü takıldığında alet çalışmaz, tetik kapatılıp tekrar açıldığında devreye girecektir.
· Anahtarsız mandallı açı ayar tablası ile 0- 15-22,5-30-31,6-45˚ hem sağa hem sola açılı kesim yapma imkânı sağlar.
· Her iki yanda bulunan tak/çıkar yan uzatma destekleri sayesinde daha uzun parçaların tabla üzerinde hareketsiz kalmasını sağlar. Bu sayede kesilen parçanın düşme riskini ortadan kaldırır.
· Süpürge bağlantı noktası sayesinde toz emişi sağlar, bu sayede kesim hattı ve çalışma alanının temiz kalmasını sağlar.
· Kullanıcı güvenliğini sağlayan kendiliğinden kapanabilen testere koruma muhafazası.
· Kendiliğinden kapanabilen testere koruma muhafazası kullanıcı güvenliği sağlar.
· Anti-Vibrasyon, titreşim engelleme teknolojisi sayesinde, karşı denge mekanizmasıyla neredeyse sıfır titreşim sağlayarak kesim hattında hassas ve konforlu kesim yapmanızı sağlar. Bu sayede kol ve eklem sağlığınızı korumuş olursunuz.
· Mil kilidi ile kolay ve hızlı testere değiştirme.
· En iyi soğutma için mükemmelleştirilmiş hava kanalları.
· Worx Aktif Akü Koruma Teknolojisi ile aşırı zorlanmalarda ve testere sıkışması gibi durumlarda otomatik olarak akü enerjiyi durdurur, aküyü ve motoru korumaya alır. Tetiğe tekrar basıldığında çalışmaya başlar.
· Akü ve Şarj cihazı hariç satılan tüm Worx ürünlerinde, amper değeri gözetmeksizin istediğiniz 20Volt WORX aküyü satın alarak ürününüzü kullanabilirsiniz.
· Rahat kullanım için titreşimi emen kauçuk kaplı tutma kolu ile kolay kavrama ve rahat tutuş konforu sayesinde daha uzun süre yorulmadan çalışabilme imkânı sağlar.
· Profesyonel Kullanıma uygundur.
· AKÜ VE ŞARJ CİHAZI DAHİL DEĞİLDİR!
· Güç: 20Volt
· Yüksüz Hızı: 3200dev/dk.
· Bıçak Çapı: 216x30mm
· Göbek Çapı: 20mm
· Mil Çapı: M6
· Kesme Kapasitesi: 0° x 0° = 220x70mm
· Kesme Kapasitesi: 45° x 0° = 155x70mm
· Kesme Kapasitesi: 0° x 45° = 220x40mm
· Kesme Kapasitesi: 45° x 45° = 155x40mm
· Maks. Kesme Kalınlığı: 80mm
·  Açı Kapasitesi: 15-30-45˚ sağ/sol
· Ağırlık: 11,35Kg.
· Standart Ekipman: 1 adet 216mm 40 diş TCT Elmas Ahşap kesme testeresi, PH2 tornavida uçlu M6 Allen anahtar, 2 adet yan destek aparatları, 1 adet açı sabitleme vidası, Toz toplama torbası.

 

 

 

 

Өнімнің бағасы : 331,309.09 KZT

Негізгі ереже бойынша, сіз сатып алған өнімді жеткізген күннен бастап 14 жұмыс күні ішінде біздің компания берген шот-фактурамен және қайтару себебін қамтитын жазба қосымшасымен қайтара аласыз.

* ҚАЙТАРУ СЕБЕПТЕРІН ХАБАРЛАЙТЫН ЕСКЕРТПЕ ЖӘНЕ шот-фактурамен бірге ӨТІНІЗ. * Егер сіз қайтарғыңыз келетін өнімнің шот-фактурасы корпоративтік болса, оны қайтару кезінде мекеме берген қайтару шотымен бірге жіберуіңіз керек. Қайтару шот-фактурасы жүк үлесін қоспай (өнім бірлігінің бағасы + ҚҚС түрінде) жазылуы керек. Шот-фактуралары корпорациялардың атынан шығарылған тапсырыстарды қайтару, ҚАЙТАРУ шот-фактурасы берілмейінше аяқталмайды.

№ 385 САЛЫҚ РӘСІМІ ЖӨНІНДЕГІ ЖАЛПЫ КОММЮНИКЕ СӘЙКЕС ЖАҢА ҚОЛДАНБА!

< p>Егер сіз салық төлеуші ​​болмасаңыз, сіз сатып алған өнімді қайтару кезінде сізде бар біздің компанияға хабарласамыз.Шот-фактураның тиісті қайтару бөліміндегі ақпаратты толтырғаннан кейін оған қол қойып, оны қайта жіберуіңіз керек. біз өніммен бірге. Әйтпесе, қайтару аяқталмайды. Жалпы қайтару шарттары төмендегідей;

* Қайтару бастапқы қораппен немесе қаптамамен бірге жасалуы керек. * Қайта сату мүмкіндігін жоғалтқан және басқа тұтынушы сатып ала алмайтын өнімдерді қайтару қабылданбайды. * Сіз қайтарғыңыз келетін өніммен бірге шот-фактураның түпнұсқасы (барлық көшірмелеріңіз) мен қайтару себебін қамтитын петиция жіберуіңіз керек. * Сіз қайтарғыңыз келетін өнімнің/өнімдердің жеткізу ақысын біздің компания төлейді.

Пікірлер / сұрақтар қалдыру үшін Сіз тіркелуіңіз керек

орташа рейтинг »

...

yukarı

Менің себетім

X
Біздің WhatsApp қолдау тобы сұрақтарыңызға жауап береді.
Сәлем сізге қалай көмектесе аламыз?
WhatsApp қолдау желісі