Michelin Mbl6V2 1.5Hp 6Lt 8Bar Yağsız Hava Kompresörü + 5M Hava Hortumu + Lastik Şişirme Tabancası

Kod: 52005

Brand: Michelin

157,472.73 KZT
Товар временно недоступен

·        Michelin MBL6V2 1.5HP 6Lt 8Bar Yağsız Hava Kompresörü + 5M Hava Hortumu + Lastik Şişirme Tabancası

·        1,5 HP bakım gerektirmeyen yağsız güçlü motor ile tüm rakiplerinden daha hızlı ve daha güçlü hava ve basınç üretme kapasitesi.

·        Havalı zımba ve çivi çakma tabancaları, basınç göstergeli lastik şişirme saatleri, boyama tabancaları, bilgisayar ve elektronik eşyaların temizliği, gaz veya ısıtma tesisatlarının sızdırmazlığını kontrol etme gibi hava gücü ile çalışmaya uyumlu güçlü 8 bar basınç ile birçok havalı alet ve ekipman kullanılabilir.

·        5m jaklı spiral hava hortumu ve basınç göstergeli lastik şişirme tabancası ile araç lastiklerinizin hava ölçümünü yapabilir, tamamen inmiş lastikleri şişirebilirsiniz.

·        160lt/dk. / 9,6m³/h Ayarlanabilir hava akış gücü ile maksimum performans sağlar.

·        6lt. tank kapasitesi ve 85lt. hava çıkış gücü ile birçok havalı aleti ve ekipmanı çalıştırabilirsiniz.

·        Alüminyum, döküm piston yatağı sayesinde ısıya dayanıklı güçlü yapı,

·        Güçlü motor sayesinde hızlı hava üretme imkânı.

·        Jaklı hava çıkış bağlantı noktası ile hızlı ve güvenli aksesuar değiştirme.

·        Basınç ayar vanası ve göstergesi ile her türlü uygulama için hassas basınç ayarı.

·        Güvenlik valfi, yüksek basınç oluştuğunda fazla havanın tahliyesini sağlayarak kullanıcı ve alet güvenliğini sağlar.

·        Termik koruma özelliği sayesinde motor aşırı ısındığında otomatik olarak kapanır, kullanıcı ve alet güvenliği sağlar.

·        Tank üzerine entegre yoğuşma tahliye valfi ve özel contalı tahliye vanası zaman içerisinde tankın içerisinde oluşabilecek suyun havalı aletlere zarar vermemesi için tahliye edilmesini sağlar.

·        Ayak tabanlarına entegre edilmiş vakumlu kauçuk pabuçlar eğimli ve kaygan yüzeylerde zemine tamamen yapışarak titreşimi ve kaymayı engeller.

·        Tutma kolu ile tek elle güvenli taşıma imkânı.

·        Dahili kablo sarma aparatı ile düzenli kullanım imkânı.

·        Motor Gücü: 1,5Hp / 1,10kW

·        Yüksüz Hızı: 3800 dev/dk.

·        Tank Kapasitesi: 6lt.

·        Emme Havası Akış Hızı (l/dak): 160lt./dk. / 9,6m³/h

·        Maksimum Basınç: 8 Bar – 116 psi

·        Gürültü düzeyi 75 dB.(A)4m

·        Ağırlık: 9,30Kg.

·        Standart Ekipman: 5metre jaklı spiral hava hortumu, Basınç göstergeli lastik şişirme tabancası.

Цена товара : 157,472.73 KZT

Как правило, вы можете вернуть купленный товар в течение 14 рабочих дней с даты доставки, приложив к нему счет, выставленный нашей компанией, и примечание, содержащее причину возврата.

* ПОЖАЛУЙСТА, ОТПРАВЬТЕ ВОЗВРАЩАЕМЫЕ ТОВАРЫ С ВАШИМ СЧЕТОМ И ЗАМЕЧАНИЕМ, УВЕДОМЛЯЮЩИМ ПРИЧИНУ ВОЗВРАТА. * Если счет-фактура товара, который вы хотите вернуть, является корпоративным, вы должны отправить его вместе с возвратной накладной, выставленной учреждением при его возврате. Счет-фактура на возврат оформляется без учета доли груза (в виде цены за единицу продукции + НДС). Возврат заказов, счета по которым выставлены от имени корпораций, не будет выполнен, если не будет выставлен СЧЕТ НА ВОЗВРАТ.

НОВОЕ ЗАЯВЛЕНИЕ В СООТВЕТСТВИИ С ОБЩИМ СООБЩЕНИЕМ ЗАКОНА О НАЛОГОВЫХ ПРОЦЕССАХ № 385!

< p>Если вы не являетесь налогоплательщиком, мы свяжемся с нашей компанией, которая у вас есть при возврате приобретенного вами продукта.После того, как вы заполните информацию в соответствующем разделе возврата счета-фактуры, вы должны подписать его и отправить обратно мы вместе с продуктом. В противном случае ваш возврат не будет завершен. Общие условия возврата следующие;

* Возврат должен осуществляться в оригинальной коробке или упаковке. * Возврат товаров, утративших способность к перепродаже и не могущих быть приобретенными другим покупателем, не принимается. * Вы должны отправить петицию, содержащую оригинал счета (все копии, которые у вас есть) и причину возврата, а также продукт, который вы хотите вернуть. * Стоимость доставки товара/товаров, которые вы хотите вернуть, покрывается нашей компанией.

Чтобы иметь возможность добавлять комментарии / вопросы, Вы должны зарегистрироваться

Средняя оценка »

...

yukarı

Моя корзина

X
Наша служба поддержки WhatsApp ответит на ваши вопросы.
Привет, как могу вам помочь?
Линия поддержки WhatsApp