Michelin Mpx16E 1600Watt 125Bar Basınçlı Yıkama

Kod: 51556

Brand: Michelin

161,945.45 KZT
Этот товар доступен на складе.

 

Michelin MPX16E 1600Watt 125Bar Basınçlı Yıkama

·         1600Watt Güçlü Motor ve 125 Bar Su Basıncı ile olağanüstü bir temizleme performansı sunar.

·         420lt/saat maksimum su debisi ile üstün performans sağlar.

·         Yüksek basınca dayanıklı 5m Hortum uzunluğu ve 5m Kablo uzunluğu ile geniş kullanım alanı.

·         Paslanmaz çelik 3 pistonlu Alüminyum döküm pompa ile daha fazla dayanıklılık ve yüksek basınç sağlar.

·         Gelişmiş teknoloji ile üretilen termal korumalı motor sayesinde, aşırı ısınma koruması otomatik olarak devreye girer, maksimum performansta uzun kullanım ömrü sağlar.

·         Kovadan su çekebilme özelliği sayesinde durgun sulardan (kova, havuz, bidon) su çekerek şebeke suyuna bağlamadan kullanım imkânı sağlar.

·         Su temizleme filtresi sayesinde pompa ömrü uzar, yıllarca sorunsuz kullanabilirsiniz.

·         Oto-Stop sistemi sayesinde tetik bırakıldığında pompa kapanır, tetiğe tekrar bastığınızda çalışır. Bu sayede su ve enerji tüketiminden tasarruf sağlanırken, pompanın kullanım ömrü uzar ve güvenli kullanım sağlanmış olur.

·        Basınçlı Yıkama Makinelerinin Kullanım Alanları

·         Kullanımları son derece kolay Michelin Basınçlı Yıkama Makinenizi su sağlayacağınız yere bağlayın, musluğu açın, basınçlı yıkama makinesini çalıştırın ve temizleme işleminin keyfini çıkarın. Aşağıda listelediğimiz birçok alanda ve benzeri uygulamada Basınçlı Yıkamanızı kullanabilirsiniz.

·         Arabalar/Araçlar/ Bisikletler

·         Bahçe makineleri ve aletleri

·         Bahçe/teras/balkon mobilyaları

·         Çitler ve küçük bahçe yolları veya kaplamaları

·         Motosikletler ve mopedler

·         Dış ortamda bulunan merdivenler ve büyük bahçe kaplamaları

·         Bahçe duvarları ve taş duvarlar

·         Karavanlar ve off-road araçlar

·         Yüzme havuzları ve büyük veranda alanları

·         Evlerde ve bina cephelerinde her türlü temizlik işlemleri

·         Yosun tutmuş yer döşemeleri

·         Panjurlar

·         Michelin Basınçlı Yıkama Makineleri ile eskiler yeni ve şık görünüme kavuşur. Etkin gücü sayesinde kirli yüzeylerden eser kalmaz, böylece bulunduğunuz ortama değer katar. Uzman mühendislik, kullanıcı dostu tasarım, yenilikçi teknoloji ve basınçlı yıkama makineleri konusundaki 50 yılı aşkın deneyim bunu mümkün kılar.

·        Su/Enerji ve Zamandan %50 Tasarruf

·         Gelişmiş Nozul teknolojisi ile temizlik süresinde zamandan %50'ye varan tasarruf sağlar. Rakipleri ile karşılaştırıldığında, Michelin Basınçlı Yıkamalar daha fazla temizlik performansı ve verimlilik sağlar. %50'ye varan zaman tasarrufu ile temizlik daha kısa sürede tamamlanır, böylece su ve enerji tasarrufu da %50 oranında sağlanmış olur.

·         İki ucu jaklı yüksek basınca dayanıklı hortum sayesinde kolay ve hızlıca hortumu takıp çıkarabilme imkânı, ayrıca bu jaklı sistem bağlantı noktalarından su sızmasını engeller.

·         Özel başlık teknolojileri sayesinde, Michelin' in üstün kir püskürtme sistemi, maksimum kazıma performansı ve daha verimli temizliğe olanak sağlar.

·         Su ile birlikte pompalanacak deterjan miktarını ayarlama imkânı.

·         Deterjan ve su püskürtmesinin yatay ve dikey olarak ayarlayabilme imkânı.

·         Püskürtme tabancası üzerinden su basıncının yatay veya dikey olarak ayarlama sistemi sayesinde, herhangi bir yüzey için her zaman doğru basınca sahip olmanızı sağlar.

·         Kolay ulaşılabilir Püskürtme tabancası ile kısa molalar sırasında geçici olarak püskürtme nozülü cihaz üzerinde depolanabilir.

·         Hızlı ve basit bağlantı adaptörleri ile cihaz ve tabanca hızla yerine takılabilir, ambalajından çıkar çıkmaz kullanıma hazır.

·         Alet üzerinde ki aksesuar yuvası sayesinde tüm aksesuarlar temiz ve güvenli bir şekilde saklama imkânı.

·         Küçük ve kompakt tasarımı sayesinde taşıması ve saklaması son derece kolay.

·         Çalışma sırasında düşük gürültü seviyesi sayesinde rahat çalışma imkânı.

·         Teleskopik tutma kolu kolay taşıma ve yer kaplamadan depolama imkânı sağlar.

·         Kablo sarma çengeli sayesinde işiniz bittiğinde kabloyu doğrudan makinanın üzerine sarabilir güvenli ve temiz şekilde depolayabilirsiniz.

·         Büyük tekerlekler sayesinde tüm zeminlerde kolay hareket ve taşıma imkânı.

·         Standart Ekipman; Emniyet mandallı Yüksek basınç tabancası, Ara uzatma nozulu, Ayarlanabilir Geniş ve noktasal püskürtme nozulu, Kir sökücü nozul, 5 metre hortum, Deterjan haznesi, Su filtresi, püskürtme nozulu temizleme iğnesi.

·         CE/TÜV/SUD/GS-CE gibi tüm uluslararası kalite ve sağlık sertifikalarına sahiptir

·         Tüm Michelin Basınçlı Yıkama Makinaları 50 yılı aşkın deneyim ve üstün teknoloji ile İtalyan Annovi Reverberi tarafından üretilmektedir.

Цена товара : 161,945.45 KZT

Как правило, вы можете вернуть купленный товар в течение 14 рабочих дней с даты доставки, приложив к нему счет, выставленный нашей компанией, и примечание, содержащее причину возврата.

* ПОЖАЛУЙСТА, ОТПРАВЬТЕ ВОЗВРАЩАЕМЫЕ ТОВАРЫ С ВАШИМ СЧЕТОМ И ЗАМЕЧАНИЕМ, УВЕДОМЛЯЮЩИМ ПРИЧИНУ ВОЗВРАТА. * Если счет-фактура товара, который вы хотите вернуть, является корпоративным, вы должны отправить его вместе с возвратной накладной, выставленной учреждением при его возврате. Счет-фактура на возврат оформляется без учета доли груза (в виде цены за единицу продукции + НДС). Возврат заказов, счета по которым выставлены от имени корпораций, не будет выполнен, если не будет выставлен СЧЕТ НА ВОЗВРАТ.

НОВОЕ ЗАЯВЛЕНИЕ В СООТВЕТСТВИИ С ОБЩИМ СООБЩЕНИЕМ ЗАКОНА О НАЛОГОВЫХ ПРОЦЕССАХ № 385!

< p>Если вы не являетесь налогоплательщиком, мы свяжемся с нашей компанией, которая у вас есть при возврате приобретенного вами продукта.После того, как вы заполните информацию в соответствующем разделе возврата счета-фактуры, вы должны подписать его и отправить обратно мы вместе с продуктом. В противном случае ваш возврат не будет завершен. Общие условия возврата следующие;

* Возврат должен осуществляться в оригинальной коробке или упаковке. * Возврат товаров, утративших способность к перепродаже и не могущих быть приобретенными другим покупателем, не принимается. * Вы должны отправить петицию, содержащую оригинал счета (все копии, которые у вас есть) и причину возврата, а также продукт, который вы хотите вернуть. * Стоимость доставки товара/товаров, которые вы хотите вернуть, покрывается нашей компанией.

Чтобы иметь возможность добавлять комментарии / вопросы, Вы должны зарегистрироваться

Средняя оценка »

...

yukarı

Моя корзина

X
Наша служба поддержки WhatsApp ответит на ваши вопросы.
Привет, как могу вам помочь?
Линия поддержки WhatsApp